SELİN BUTİK OTEL - ERDEK NARLI

30361 kişi inceledi.
0 (266) 606 07 91
0 (266) 225 53 71
Adres : Narlı Mahallesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: 35 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 10 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 35 metre
Butik Otelimiz Butik Otelimiz Butik Otelimizin Girişi Lobi ve Dinlenme Yerimiz Dinlenme Yeri ve Tv Salonumuz Dinlenme Yeri ve Tv Salonumuz Dinlenme Yeri ve Tv Salonumuz Çift Kişilik Butik Odamız Çift Kişilik Butik Odamız Çift Kişilik Butik Odamız Çift Kişilik Butik Odamız Çift Kişilik Butik Odamız Çift Kişilik Butik Odamızın Banyosu Çift Kişilik Butik Odamızın Banyosu Teras Cafe & Restoranımız Teras Cafe & Restoranımız Teras Cafe & Restoranımız Teras Cafe & Restoranımız Teras Cafe & Restoranımızdan Deniz Manzarası Teras Cafe & Restoranımızdan Deniz Manzarası Teras Cafe & Restoranımızdan Deniz Manzarası
SELİN BUTİK OTEL TANITIM

Erdek Narlı bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Butik Otel, denize 35 metre, en yakın merkeze 10 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 35 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 12 olarak belirtilmiştir. Selin Butik Otel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Selin Butik Otel için otele giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir.Tesis içerisinde 4 oda ve 6 yatak bulunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Haziran- Ekim hizmet vermektedir.Selin Butik Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 606 07 91 0 (266) 225 53 71 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

SELİN BUTİK OTEL HARİTA

Erdek Narlı Butik Pansiyonlar   Erdek Narlı Yeni Pansiyonlar   Erdek Narlı Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Erdek Narlı Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Erdek Narlı Aileye Uygun Pansiyonlar   Erdek Narlı Pansiyon  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Erdek Narlı Balnet

Toplam 10 değerlendirme

9,8 PUAN
Nasıl Çalışır?

Erdek Narlı bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.